Krmivo Acana

 

3619035ACANA Adult Small Breed je kompletní a vyvážené holistické krmivo pro VŠECHNY DOSPĚLÉ PSY MALÝCH PLEMEN (1 rok a starší).

Požadavky na výživu psu malých plemen nejlépe splňuje masová strava bohatá na kvalitní proteiny a tuky. Takové krmivo je přizpůsobeno vyšším energetickým požadavkům a obsahuje méně sacharidu. Proto je každá granule ACANA ADULT SMALL BREED doslova nabita velice chutným masem potravinářské kvality (60procent) zahrnujícím volně chovaná kuřata, celá vejce z místních prérijních farem a prvotřídní lososy ze studených vod Tichého oceánu u Vancouver Island. Tyto suroviny se DENNĚ DODÁVAJÍ ČERSTVÉ zásadně tedy nejsou mražené a neobsahují konzervační prostředky.

Krmivo ACANA Adult Small Breed obsahuje více proteinů, přiměřené množství tuků a méně sacharidů. Lépe tak odpovídá přirozené stravě psů malých plemen. ACANA Adult Small Breed neobsahuje pšenici, kukuřici a lepek, jež často vyvolávají alergickou reakci, a vyznačuje se místním ovocem, zeleninou a řezaným ovsem – zdravými sacharidy s nízkým glykemickým indexem. Takovýchto sacharidů je v jednoduchých cukrech způsobujících kolísání hladiny glukózy v krvi a vedoucích k nevhodnému nárůstu váhy psů. Čerstvý losos je vynikajícím zdrojem nenasycených mastných kyselin (EPA, DHA), které zlepšují stav kůže a srsti. Prérijní byliny, obsahují selen, vitamíny B, zinek a biotin. Tyto složky zlepšují imunitu.

ACANA Adult Small Breed se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších surovin ze Západní Kanady v oceněné rodinné továrně nacházející se v Albertě. Když si prostudujete jednotlivé přísady, určitě nám dáte za pravdu – ACANA Adult Small Breed je přírodní a lahodné krmivo pro psy malých plemen, díky němuž bude váš pes zdravý a silný.

Zaručená analýza krmiva ACANA Adult Small Breed

Dusíkaté látky................ 33 procent

Tuk .......................... 17 procent

Vlhkost ...................... 10 procent..

3619035


Dish

Sponsored by: Dish Network Deals